Nasza historia

To nie są zwykłe skarpetki. Zanim trafią na Twoje stopy, wkładamy w ich produkcję całe serce. I tak każdego dnia od 1993 roku!

Produkcja – Skarpety produkujemy w Aleksandrowie Łódzkim zgodnie z najwyższymi standardami, sztuką produkcji oraz dostępną najnowszą technologią na rynku.

Surowce – Korzystamy z najwyższej jakości ekologicznej i certyfikowanej wysokogatunkowej bawełny czesanej oznaczonej znakiem Oeko – Tex Standard 100 oraz surowców pochodzących z recyklingu.

„STANDARD 100 by OEKO-TEX ® jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich”, a więcej informacji w tym zakresie możecie pozyskać TUTAJ.

Wykończenie – Za wykończeniem naszych skarpet stoi szereg pracowników, którzy kontrolują ostatni etap realizacji produkcji. Dzięki nim oraz osobistej kontroli możemy osiągnąć postawiony przez nas cel – zagwarantowanie Państwu skarpetek, które będą wygodne, unikalne oraz estetyczne.  

Klient – Realizujemy zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu internetowego, zamówienia hurtowe oraz zamówienia indywidulany wykonane na podstawie koncepcji/wzoru klienta.

Filozofia – Jesteśmy Rodzinną firmą, dlatego kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, dbamy o każdy detal naszego produktu oraz realizację zamówienia, a także troszczymy się o naszą Ziemię wykorzystując surowce i materiały pochodzące z recyklingu lub biodegradowalne. 

Mogą Nas Państwo znaleźć, poznać oraz zakupić towar:

  • Siedziba Firmy – Noworudna 2; 95-070 Aleksandrów Łódzki 
  • Stary Głuchów – Rząd 30, miejsce nr 23

    W celu nawiązania indywidualnej współpracy bardzo prosimy o kontakt:

E- mail: biuro@iwoja.pl
Tel.: 602 333 335 – Jacek Andrzejczak 

Made with LOVE

„IWOJA” Jacek Andrzejczak

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199,00 zł dostawa gratis!

14 dni na zwrot

Zamówione produkty możesz zwrócić do 14 dni od daty zakupu.