Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji:
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu:
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu na adres siedziby firmy wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka:
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

IWOJA JACEK ANDRZEJCZAK
ul. NOWORUDNA 2
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
95-070

4. Uznanie reklamacji lub jej odrzucenie:

Wyślemy do Ciebie zwrotnego maila o uznaniu lub odrzuceniu reklamacji wraz z informacją dot. zwrotu płatności za produkt oraz prawami jakie Ci przysługują w związku z reklamacją.

W przypadku uznania reklamacji za zasadną zwrócimy Ci koszty Dostarczenia Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy.)

FORMULARZ REKLAMACYJNY

Zwrot towaru

1. Formularz zwrotu/reklamacji:

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:

IWOJA JACEK ANDRZEJCZAK
ul. NOWORUDNA 2
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
95-070

2.Odesłanie produktu:

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Przesyłki zwrotne, które zostały nadane za pobraniem nie będą odbierane przez Nas.

3. Przyjęcie przez Nas przesyłki zwrotnej:

W momencie otrzymania Waszej przesyłki, sprawdzimy dokładnie produkt wraz wszystkimi otrzymanymi z nim/nimi akcesoriam oraz paragonem lub fakturą.

Wyślemy do Ciebie zwrotnego maila o przyjęciu lub odrzuceniu przesyłki wraz z informacją dot. zwrotu płatności za produkt.

Dokonujemy zwrotu płatności w ciągu 14 dni od chwili otrzymania zwrotu Produktu lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania.

FORMULARZ ZWROTU